صفحات جامعه دانش آموختگان دانشگاه هرمزگان

اطلاعات هويتي تمامي دانش آموختگان از سال 1371 تا فروردین 97 در سامانه جامعه دانش آموختگان موجود است. همچنين اطلاعات مربوط به فارغ التحصيلان جديد دانشگاه كه پس از انجام تمامي مراحل فراغت از تحصيل مفتخر به عنوان دانش آموختگي دانشگاه هرمزگان مي شوند نيز به صورت انلاين به اين سيستم افزوده خواهد شد.. دسترسي به سامانه جامعه و اطلاعات دانش آموختگان دانشگاه از طريق آدرس اينترنتي alumni.hormozgan.ac.ir امكان پذير است. براي تمامي دانش آموختگان كه نام ايشان در " سامانه جامع اطلاعات دانش اموختگان " موجود باشد يك صفحه اختصاصي (web page) تعبيه شده كه امكان ارايه آدرس و مشخصات آن به ديگران وجود دارد.

دانش آموختگان سالهاي 1371 تا فروردین 97 كه اطلاعات آنها در سامانه جامع اطلاعات دانش آموختگان موجود است، جهت تكميل پروفايل خود مي توانند پس از ورود به سايت از قسمت " ورود به سیستم یا تکمیل اطلاعات "وارد سامانه شده و از کد ملی به عنوان نام کاربری و از شماره شناسنامه به عنوان رمز اوليه ورود استفاده کنند.

برخی از دانش آموختگانی بدلیل در دسترس نبودن اطلاعات کد ملی یا شماره شناسنامه ( در هنگام ثبت اولیه اطلاعات )، میتوانند با شماره دانشجوئی خود وارد سیستم شوند در صورت بروز هرگونه مشکل میتوانند با شماره تلفن 33711055- 076 دفتر مدیریت کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه هرمزگان تماس حاصل فرمایند.

دانش آموختگان عزيز پس از ورود به پروفايل خود، با تكميل اطلاعات شخصی، شغلی آموزشی و پژوهشی پروفایل خود را تکمیل نمایند یکی دیگر از توانائی های سامانه بحث کاریابی است. دانش آموختگان می توانند درخواست های شغلی خود را در سامانه در قسمت پروفایل شخصی خود ارائه کنند. این درخواست های شخصی قابل مشاهده برای همه افرادی که وارد سامانه میشوند می باشد از طرف دیگر شرکت هاو یا افرادی از جامعه دانش آموختگان و یا بیرون از جامعه دانش آموختگان میتوانند فرصتهای شغلی خود را مطرح کنند.


ارسال پیام

 
   
نام:  
نام خانوادگی:  
شماره تلفن:  
متن:  
 
کد تصویر  
   
 
L